KONIEC BLOGU!!!OSPRAVEDLŇUJEM SA TÝM ČO BOLI V KLUBE US5 ALE BLOGU JE KONIEC...

PROSÍM SB ABY SI MA ZMAZALI

○HOME○

Září 2008

13.Spriatelený blog

28. září 2008 v 18:53 | Kika-adminka |  Moje SB

toto je moj nový spritelený blog je to blog Ayry-chan a tu hore je diplom for you

Bleskovka,-

28. září 2008 v 17:54 | Kika-adminka |  bleskovky

Daľšia bleskovka:

1.Ahoj

2.čo robíš?

3.máš súrodenca

4.kedy si dnes vstal/a

5.počúvaš US5

6.čo hovoríš na TOKIO HOTEL?

7.čo na diplom?

8.ideš zajtra do školy?Koľko budete mať hodín?

9.Aoj a ked budú diplomy tak sa ozvem


Rakúsky Expres

28. září 2008 v 17:44 | Kika-adminka |  časopisy

V nejnovějším vydání rakouských novin "Xpress" je článek s titulkem: "US5: Xpress odhalí lži ve skupině."

ig-us5


☺Dobrééé☺

28. září 2008 v 17:08 | Kika-adminka

1. Nemysli! 2. Keď myslíš, tak nehovor! 3. Keď myslíš a hovoríš, tak nepíš! 4. Keď myslíš, hovoríš a píšeš, tak nepodpisuj! 5. Keď myslíš, hovoríš, píšeš a podpisuješ, tak sa nediv!


Star2 09/08

28. září 2008 v 15:07 | Kika-adminka |  časopisy

V nejnovějším španělském časopisu Star2 číslo 9. Najdete zmínku o Chrisovim odchodu ze skupiny:

"Jsou nejlepší. Vždy mi dávali sílu jít dál, ale já jsem unavený, psychycky a mentálně retardovaný ..." To je součástí zprávy o tom, jak Chris říká svým fanouškům, že opuští US5. To bolí! Ale nezoufejte, protože US5 i přesto budou dále tvořit: Izzy, Vincent, Richie a Jay budou společně pracovat jako US5 a brzy je uvidíme v novém videu. Hodně Štěsní Chrisi

Zdroj:Forever-only-US5.yoyo.pl


Anti TH klub-zničená zástavka

28. září 2008 v 14:30 | Kika-adminka |  kluby v našej stránke

tu je článok ktorý je divný a podozrivý :D sú to ANTI ALEBO NORMAL FANS?Prečítaj a uvidíš

Na tejto zástavke Bill a Tom čakali na školský autobus. TH fanúšikovia sem chodili a zanechávali tu odkazy pre svojich miláčikov. Po čase sa rozhodli zastávku natierť nanovo. Fanúšikovia ju opäť popísali odkazmi V piatok ju 30 deciek úpne zničilo. Podľa mňa to boli ANTI, kde inde by sa naraz vzalo 30 ľudí a práve v ten deň by si povedali, že zástavka im prekáža?

Zástavka predtým:

Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Zástavka potom:Webparáda Bravowebu

28. září 2008 v 13:39 | Kika-adminka |  ♥US5♥(news)

US5 se svým singlem "Round and Round" klesli v hitparádě na Bravowebu o jeden stupínek a to z 1.místa na druhé. S jejich singlem "Too much heaven" z hitparády vypadli.

HLASUJTE ZDE

POŠLI SVŮJ HLAS ODPOVĚDNÍM RÁMEČKEM VE TVARU WEBPARÁDA - NÁZEV SKLADBY, INTERPRET. WEBPARÁDA BUDE AKTUALIZOVÁNA PRŮBĚŽNĚ NA ZÁKLADĚ VAŠICH HLASŮ.


Diplomy od Hannah a Peti

28. září 2008 v 9:27 | Kika-adminka
Tu sú 2 diplomy 1. je za bleskovku a druhý za rýchlovku :D


Jay v restauraci Imperial - rozhovor a video

28. září 2008 v 9:24 | Kika-adminka |  JAY KHAN
Zpěvák skupiny US5 Jay Khan syn šéfkuchaře!
Ve čtvrtek byla otevřena v Berlíně skvělá restaurace "Imperial" a pozvala hvězdy města na velkou show s jídlem. Také Jay Khan z US5 využil příležitosti a nenechal si ujít podávání lahodné večeře. Konec konců jeho otec je šéfkuchař restaurace, jak Jay prozradil v rozhovoru.
Jídlo je pro Jaye velmi důležité už z domova. Zbytečných kil se Jay zbavuje na pódiu. K dobrému jídlu pro Jaye také patří jedna nebo více skleniček. " Čas od času piju rád a nejen skleničku šampaňského. Myslím, že to k tomu patří, protože se to může snést... Čas od času se musí člověk rozbít na sračky", řekl Jay.
Jay přišel na tento večer skvěle oblečený" modré jeany, černé tričko a přesto blýskavá bunda s kapucí, kterou si pořídil právě v Tokiu. Jeho vlasy vypadali skvěle, učesané nahoru. Vzhled je pro zpěváka důležitý, ale není to to nejdůležitější. "Myslím si, že to pro mě bylo dříve vůbec důležité, než to je teď."
Ostatně nejstarší člen skupiny US5 přišel bez své přítelkyně Leny Gercke. Využil by ale její nepřítomnosti. "Přirozeně ne! Ne! To bych nikdy neudělal! Ne, já ne! Nemám důvod!"
Později byl ale ovšem Jay viděn u stolu s dvěma dívkami. Ale povídání neni zakázáno...
Na záznam tohoto rozhovoru se můžete podívat ZDE
Zdroj: us5site.de;překlad by crazygirl

Michael-vystúpenie

27. září 2008 v 10:50 | Kika-adminka |  ♫TV a koncerty♫

Je to už nějakých pár dní co jsem vás tu informovala o Mikelově 1. vystoupení po odchodu z US5! Tahle stránka už mu sice není věnovaná ale mě jenom napadlo, vám sem ty videa z vystoupení dát :)

Mikel live-In this box!

tu sú videá22.07.06 Radio Disney Concert

27. září 2008 v 10:13 | Kika-adminka |  ☺Miley Cyrus☺

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg
009.jpg
010.jpg
012.jpg
011.jpg
013.jpg
014.jpg
015.jpg
016.jpg
017.jpg
018.jpg
019.jpg
020.jpg
021.jpg
022.jpg
023.jpg
024.jpg
025.jpg
026.jpg
028.jpg
029.jpg
030.jpg
031.jpg
032.jpg

Postavy H2o z prvej série

27. září 2008 v 10:01 | Kika-adminka |  H2o-staší pridať vodu

Cariba Herine (Rikki Chadwick) Claire Holt (Emma Gilbert) Phoebe Tonkin (Cleo Seroti)chceš daľších?klik Cč

Vinco and JB

27. září 2008 v 9:04 | Kika-adminka |  VINCENT TOMAS

Tady je fotka Vince s Jonas Brothers :) určitě všichni víte o koho jde :) setkali se ve studiu televize VIVA :)

zdroj:myspace.com/vincentus5support


Diplom za bleskoku Twoj svet

26. září 2008 v 22:39 | Kika-adminka |  diplomy
Tu su teda diplomy:Dúfam že sa Vám páčia

Máte otázku?

26. září 2008 v 21:21 | Kika-adminka |  ♥US5♥(news)

Tohle je vaše šance!

Ashley Tisdale, Zac Efron, Vanessa Hudgens, Corbin Bleu a režisér Kenny Ortega přijeli do Mnichova - plus US5, název jejich společné písně "The Boys Are Back"

Chcete být u toho? Pak musíte také rozhodne o tom, na co se jich máme zeptat v rozhovorech! Máte šanci, že vaše otázka bude položena vaší hvězdě - a pak můžete odpovídat v BRAVO.de-Star Talk, poslouchat a dívat se.

Komu chcete položit otázku? Zacovi, Vanesse, Ashley, Corbinovi, Kenny Ortegovi, nebo US 5? Pošlete vaše otázky ke jménu každé hvězda na následující adresu: aktion@bravo.deDŮLEŽITÉ: Do předmětu dejte jméno vaší hvězdy, která má na otázku odpovědět!

My vybreme nejzajímavější otázky pro rozhovory - Není možně posílat otázky, na které se odpovídá jenom ANO nebo NE!!! Ve vašem mailu nám napište své plné jméno, vaši e-mailovou adresu a váš věk. Uzávěrka přihlášek je 01. Října 2008.

zdroj: us5site.de


Izzyho básne

26. září 2008 v 20:18 | Kika-adminka |  IZZY GALEGOS
Na Izzyho oficiálních stránkách izzy-us5.com se objevili jeho 3 zbrusu nové básně :) většina z vás jim nerozumí, ale já vám je přeložila a tady je máte :) Mimochodem, kdo těmhle věcem aspoň trochu rozumí, vidí, že má Izzy docela talent :) A hned té první básni bych věnovala hooooooodně moc pozornosti...Izzy v ní mluví sám o sobě...musím vám přiznat, že mi u ní tekly slzy... :( :( :( Nevím co si o tom mám myslet...napište mi prosím své názory...
Řešení nenávisti (Solutions of hate)
"Neonový sál zaslepil 3. oči...
Zatímco zařící pohádková hvězda bude navždy svítit na obloze
Vždycky tu bude půlnoční nervozita
a nikdo tě nemá rád, když je ti 25 Přemýšlej o tom, že tě nikdo nemá rád ve chvíli, kdy ještě žiješ Legace začíná v den, kdy odejdeš Srdcím nastane horký den, den který bude tvým zmrazením, v den, kdy jsi prosil "Prosím" ,ale jsi tak slabý, že jsi padl na kolena. To je den, kdy jsi se staneš slavným, To je okamžik ve tvém srdci, kdy cítíš všechno ... ale nenávidíš to. "
zdroj:izzy-us5.com

Jeho new tatoo

26. září 2008 v 19:53 | Kika-adminka |  IZZY GALEGOS

Tady na téhle fotce je Izzyho tetování vážně dobře vidět :)

Izzyho new tatoo

zdroj:izzy-gallegos.net


Odezvy od Popcornu

26. září 2008 v 19:06 | Kika-adminka |  ♥US5♥(news)
Milá čtenářko, děkujeme za tvůj mail a bližší vyjádření redakce ke Kauze US 5 najdeš v Popcornu 11/08, který vychází 28. října. Protože reakcí bylo opravdu hodně, rozhodli jsme se vydat speciální odpověď právě v časopise, na místě, na kterém byl článek, který vyvolal tak velkou odezvu kladných i záporných emocí. Děkujeme za tvou přízeň a měj se krásně
S pozdravem Redakce časopisu Popcorn
A druhá reakce...
Milá čtenářko, Moc nás mrzí, že tě náš článek o US 5 tak rozčílil. Ale bohužel skutečnost je taková, Chris US 5 skutečně opouští. Dokonce svolal oficiální tiskovou konferenci a na ní oznámil, že odchází a proč. My jsme jeho vyjádření pouze tlumočili. Pokud s ním nesouhlasíš nebo mu nevěříš, není to naše chyba a měla bys spíše psát přímo Chrisovi. Chápeme, že je to smutné období pro fanynky US 5 a soucítíme s tebou. Ale to nic nezmění na tom, že jde o pravdivé informace, které jsou přímo z úst Chrise a další jsou pak z managementu US 5. Budeme držet palce spolu s tebou, aby se US 5 dařilo a Chris našel svoje nové místo ve světě. Hodně štěstí a měj se krásně a brzy nám zase napiš Tvoje redakce Popcornu
zdroj: izzygallegos-us5.blog.cz

EMAIL:EJMY11